+370 657 93411

SUSITIKIMAI IR RENGINIAI

Stovyklos „Penki milžinai“ programa

  1. Užsiėmimai „Aš gaminu“

Dalyvaudami užsiėmimuose „Aš gaminu“, vaikai turės galimybę tobulinti kulinarinius įgūdžius, gaminti ir ragauti vienas kito pagamintus patiekalus.

Sužinos apie mitybą, sezoninius maisto produktus, receptus, istoriją ir tradicijas, taip pat galės mėgautis užsiėmimų praleidžiamu smagiu laiku.

2. Pirties – kubilo – putų diena. Terapinis, mini SPA šildomas baseinas

Vandens procedūros – vienos veiksmingiausių sveikatos gerinimo ir  kūno puoselėjimo būdų!

Mankšta vandenyje yra viena iš geriausių vaikų fizinio lavinimo ir sveikatinimo priemonių. Net paprastas buvimas vandenyje atpalaiduoja, pašalina nuovargį, pakelia nuotaiką.

3. Turistinis žygis „Kulautuvos grožis – Panemunės krantai“

Žygio metu pažinsime mažai žinomą Kulautuvą, kuri turtinga ne tik savo istorija, bet ir išpuoselėta aplinka. Sužinosime kodėl būtent čia ilsėjosi tuometis Lietuvos elitas, svečiai iš Vakarų Europos, Amerikos, Argentinos ir kitų šalių. Aplankysime Kulautuvos mažųjų laivelių prieplauką, į kurią užsuka pro šalį iš Kauno ir atgal kursuojantys turistiniai laiveliai.

Visos kelionės metu Jus lydės patyrę vadovai, bus suteiktas transportas atgal į stovyklą. Įveikti maršrutą padės jaukus piknikas gamtoje!

4. Dvi ekskursijos autobusu (Trakai – kibinų kraštas ir ekskursija į pajūrį)

Diena Trakuose. Trakai žavi savo unikaliu ežeringu kraštovaizdžiu bei viduramžiais statytu, praeitame amžiuje iš griuvėsių prikeltu pilių kompleksu. Senųjų Trakų, Naujųjų Trakų pusiasalio bei salos pilys – tai reprezentacinė krašto kortelė, kuri šiandien atspindi ne tik materialų architektūrinį, bet ir dvasinį Lietuvos tautos paveldą. Aplankysime, pamatysime, pažinsime ir būtinai paragausime tradicinių kibinų.

Diena Palangoje. Judėsime įvairia kelio danga – miško takeliais, žvirkeliais, asfaltu. Maršrutas nesudėtingas, judėsime ratu ir grįšime į pradžios vietą. Tai puiki galimybė pasivaikščioti pajūriu, tiesiog pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais ir įveikti dar vieną iššūkį su „Pajūrio keliais“.

5. Sporto diena (Tinklinis, estafetės, krepšinis, futbolas)

Tinklinis – komandinė sporto šaka, kurioje žaidžia dvi komandos, kiekviena sudaryta iš šešių žaidėjų.

Laisvalaikio tinklinyje bus ne tik mokoma žaisti tinklinį, bet ir vyks bendrojo fizinio parengimo treniruotės, ugdančios judėjimo greitį, jėgą bei koordinaciją, kas yra svarbu siekiant komandinės sėkmės. Bus rengiamos estafetės, žaisime krepšinį ir futbolą.

6. Batutų diena

Šokinėjant ant batutų visada visi prisipildo vaikiško juoko ir gerų emocijų. Stovykloje „Penki milžinai“ čia džiaugsmui nėra  ribų!

7. Diskoteka

Tarptautinė vasaros stovykla „Penki milžinai“ kartu su kasdiene veikla siūlo ne tik įvairius vakarinius užsiėmimus gryname ore, miško apsuptyje, bet ir visiems susirinkusiems vaikams, stovyklos šaunus kolektyvas parengia paskutinės dienos neįtikėtinų prizų naktį su įspūdingais fejerverkais.

Jau šiandien galite suplanuoti atvykimą, kurį ilgai galėtumėte prisiminti!

Leave a Comment