+370 657 93411

VAIKŲ STOVYKLA „PENKI MILŽINAI“

Kiekvienais metais vaikų stovykla „Penki milžinai“ kviečia visus nuo 6 iki 18 metų amžiaus vaikus ir paauglius dalyvauti šioje stovykloje nuo 1-7 dienų ar net iki kelių savaičių. Stovykla „Penki milžinai“ – stebuklinga vieta, kurioje berniukai ir mergaitės gali susirasti draugų, atrasti naujų pomėgių ir išmokti naujų įgūdžių. Čia jūs galite išmokti svarbių vertybių, tokių kaip darbas komandoje ir bendradarbiavimas. 

Stovykloje „Penki milžinai“  ne tik dalyvausite aktyviuose renginiuose, kurie skatina mokymąsi saugioje ir draugiškoje aplinkoje, bet ir vyksite į ekskursijas pilnas netikėtumų. 

VASAROS STOVYKLA „PENKI MILŽINAI“  KARTU SU KASDIENE NUOTAIKINGA VEIKLA SIŪLO ĮVAIRIUS VAKARINIUS UŽSIĖMIMUS, ĮDOMIAS VEIKLAS GRYNAME ORE, MIŠKO APSUPTYJE. POILSIO IR EDUKACINĖS VEIKLOS PATEIKIAMOS STOVYKLOS PROGRAMOJE. ŠIE SKIRTINGI VEIKLŲ DERINIAI KIEKVIENAM STOVYKLAUJANČIAM LEIDŽIA ATSKLEISTI SAVE PATINKANČIOJE VEIKLOJE.  

Stovykloje „Penki milžinai“ rūpinamasi kiekvieno stovyklautojo sveikata, saugumu ir bendra gerove. Visų atsargumo priemonių imamasi visur kur stovyklautojai valgo, žaidžia ar miega. Nevykdoma jokia veikla, kuriai būdinga nepagrįsta rizika. Sveikata yra vienas iš pagrindinių stovyklos rūpesčių,  stovyklautojams draudžiama rūkyti ir vartoti alkoholį. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie stovyklautojų saugą, susisiekite su mūsų administracijos komanda.

Stovykloje vienu metu gali apsigyventi ir stovyklauti iki 30 vaikų.

STOVYKLOJE „PENKI MILŽINAI“

Miegamos vietos

Pirtis su panoraminiu langu į pušyną

Mini SPA šildomas baseinas

Bevielis internetas

Salė šventėms ir renginiams

 Muzikos aparatūra

 Skanus maistas

Įdomūs renginiai, ekskursijos

Šaunus ir draugiškas kolektyvas

Įvairiausios sporto veiklos

Apšviesta ir saugi teritorija

Laukiame visų norinčių vaikų stovykloje nuotaikingai praleisti laiką, pailsėti ir  susirasti draugų.